59 842 63 62

Oferta

Oferta

SHARP PN-70TW3A


Opis:

Monitor Sharp PN-70TW3A to pierwszy spośród wiodących w branży modeli BIG PAD ze zintegrowaną funkcją wspierającą bezprzewodową współpracę - MirrorOp dla Sharp, która umożliwia podłączanie urządzeń pracujących w mobilnych systemach operacyjnych (iOS, Android, Windows) oraz przenośnych komputerów. Monitor PN-70TW3A ustanawia nowe standardy wśród ekranów dotykowych wspomagających współpracę - idealnie nadaje się na spotkania biurowe, szkolenia, do sal wykładowych oraz dla zespołów współpracujących nad kluczowymi zadaniami.

Dodatkowo zintegrowany sterownik tablicy interaktywnej, Direct Drawing, zapewnia "natychmiastowy start" monitora PN-70TW3 bez konieczności użycia zewnętrznego komputera. Dzięki temu praca grupowa zostaje przenoszona na nowy poziom kreatywności, produktywności i skuteczności.

Monitor Sharp BIG PAD o przekątnej 70 cali jest wyposażony w szybki i niezawodny 10 punktowy system wykrywania dotyku działający w podczerwieni, który zapewnia zoptymalizowaną wydajność, co znakomicie sprawdza się we wszystkich pokojach do spotkań biznesowych, aulach wykładowych, salach szkoleniowych oraz centrach sterowania, w których niezawodność odgrywa kluczową rolę. Zestaw aplikacji Sharp stworzonych z myślą o usprawnieniu komunikacji grupowej i wspomaganiu kreatywności pozwala przenieść proces podejmowania decyzji i współpracy na najwyższy profesjonalny poziom.

Uznane, inteligentne i intuicyjne oprogramowanie SHARP Pen Software pracujące na zewnętrznym komputerze stwarza nowe możliwości organizowania "burzy mózgów", wymiany informacji i podejmowania decyzji. Najnowsza wersja tego programu w pełni wykorzystuje możliwości nowego sterownika pióra cyfrowego w systemie Windows, co zapewnia automatyczne i inteligentne przełączanie między trybem sterowania przy pomocy pióra i palca. To takie wygodne - nawet nie zauważysz momentu przełączenia!

Tryb emulacji DICOM daje się łatwo skonfigurować i umożliwia jeszcze bardziej precyzyjne wyświetlanie obrazów z badań radiologicznych w trakcie grupowej analizy lub podczas wieloosobowych konsultacji. Ponadto, dzięki możliwości połączenia bezprzewodowego, każdy radiolog będzie mógł łatwo i precyzyjne przeglądać obrazy na swoim urządzeniu mobilnym.

Opcjonalna aplikacja Touch Viewing również oferuje łatwy w obsłudze interfejs użytkownika i system plików umożliwiający zbieranie i porządkowanie danych z różnych projektów związanych ze współpracą grupową.

PLIKI DO POBRANIA

Dane techniczne

h1

h2

h3

h4

h5